Енергодопомога | Поширені запитання

Поширені запитання

Спільна покупка (колективна покупка) — покупка групою осіб певної кількості однакових товарів у одного продавця, при якій продавець надає покупцям знижки.
На сторінці обраного товару натисніть Замовити і вкажіть необхідну кількість товарів. Як тільки пропозиція набере необхідну кількість покупців, на вашу электронну пошту прийде повідомлення для підтвердження замовлення. Ви також можете запропонувати своїм друзям взяти участь у спільній покупці, натиснувши кнопку Запросити друзів. Це допоможе прискорити збір необхідної кількості покупців.
Покупець має право відмовитися від участі у спільній покупці у будь який час до моменту підтвердження замовлення.

Після отримання повідомлення про оплату, Ви маєте підтвердити своє замовлення. Зробити це потрібно протягом 48 годин з моменту отримання повідомлення, інакше покупка не відбудеться.

Для підтвердження замовлення ми використовуємо процедуру резервування коштів на картках VISA, MasterCard і Maestro (банківська операція HOLD), яка здійснюється за допомогою онлайн платіжної системи. Ця процедура фактично підтверджує оплату товару, але при цьому гроші з платіжних карт покупців не знімаються, а блокуються на 7 календарних днів.

Блокування знімається через 48 годин, якщо не всі учасники спільної покупки зарезервували гроші на своїх платіжних картках. При цьому ніякої комісії за переказ або повернення коштів покупець не сплачує.

В разі успішного підтвердження замовлення всіма учасниками, покупці мають забрати товари в магазині або отримати їх за указаними адресами відділень служби доставки протягом 7 календарних днів з моменту отримання запиту на підтвердження замовлення.

Товар вважається доставленим після прибуття на вказане відділення слубжи доставки. Тільки після повідомлення служби доставки про отримання товару покупцем та відсутність претензій з його боку, продавець має право списати зарезервовані на покупку кошти з рахунку покупця.

В разі, якщо після 7 календарних днів покупець не повідомив продавця та не з'явився у відділенні служби доставки забрати товар, продавець також має право списати кошти з рахунку покупця. В цьому разі всі подальші витрати зі зберігання товару на складі служби доставки буде нести покупець.

При замовленні всієї партії товару одним покупцем доступні ще два способи підтвердження замовлення: оплата готівкую в магазині або передоплата за рахунком.

Наш сайт підключено до системи безпечних електронних платежів WayForPay, яка дозволяє сплачувати за товари або послуги будь-якими картками Visa та MasterCard, випущеними будь-якими зарубіжними банками. Система безпечних електронних платежів реалізована за найсучаснішим стандартом безпеки — 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку Ваших платежів в мережі Інтернет.

Технологія 3D Secure є часткою глобальної програми Visa "Verified by Visa" та MasterCard «MasterCardSecureCode», метою яких є надання та забезпечення безпечних та надійних методів оплати товарів та послуг у глобальній мережі Інтернет.

Більш ніж 15 мільйонів власників карток Visa у всьому світі є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3D Secure підтримують більш ніж 100 тисяч Інтернет-магазинів та 20 тисяч банків по всьому світу.

Піклуючтсь про надання нашим клієнтам найбіль прогресивних елементів онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата картками Visa та MasterCard теперь максимально безпечна!

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Після підтвердження замовлення, покупець може обрати один із запропонованих продавцем способів доставки або забрати товар безпосередньо у магазині, надав продавцеві QR код або номер рахунку.

В соответствии со Статьей 9 действующего Закона Украины «О защите прав потребителей» предусмотрено право покупателя обменять непродовольственный товар надлежащего качества на аналогичный, если купленный товар по техническим характеристикам, габаритам или по другим причинам не может быть использован по назначению, если данный товар не использовался и если сохранен его товарный вид, потребительские свойства, пломбы, ярлыки и расчетный документ, выданный продавцом вместе с товаром.

Обратите внимание, что требовать возврата денег или замены товара в случае выявления недостатка товара необходимо в течение 14-дневного срока с момента его получения. Вы можете обменять или вернуть товар, получив обратно его стоимость, только при ПОЛНОМ ОТСУТСТВИИ видимых признаков его использования.

Продавец не имеет права отказать в обмене (возврате) товара, не включенного в перечень, если он соответствует всем требованиям, предусмотренным ст. 9 Закона (сохранен товарный вид, ярлыки, пломбы, имеется расчетный документ и т.д.).

Исключения

Кабинетом Министров Украины утвержден перечень товаров надлежащего качества, которые не подлежат обмену или возврату (Постановление КМУ от 19 марта 1994 г. № 172).
Для того, чтобы минимизировать риск быть обманутым, пожалуйста, следуйте руководству Як обрати продавця.