Енергодопомога | Наші перші клієнти з ОСББ

Наші перші клієнти з ОСББ

27 жовтня 2017 ❘   687

Хочемо поділитися цікавими новинами.

Тепер перевагами нашого сервісу користуються і ОСББ! Так, завдяки Енергодопомозі, ОСББ «Орбіта» (м.Маріуполь) вдалося не тільки заощадити на покупці, а й стати більш енергоефективним.

У під'їздах багатоквартирного будинку були замінені 30 ламп розжарювання потужністю 40 Вт на більш яскраві 9 Вт світлодіодні лампи.

Ось, що говорить з цього приводу голова ОСББ Людмила Павлівна:

— У під'їздах однозначно стало світліше. Крім більш комфортних умов проживання, ми ще й пристойно зекономили на покупці — 780 грн на дорозі не валяються. Але і це ще не все, ми порахували, що заміна ламп розжарювання на світлодіодні дозволить нам заощаджувати приблизно 500 грн на місяць в осінньо-зимовий період, коли освітлення в під'їзді увімкнено по 10-12 годин на добу. До грудня ми вже окупимо наші вкладення, головне, щоб мешканці лампи не повикручували (сміється). А взагалі, ніколи б не подумала, що у нас в Маріуполі є подібні сервіси. Для нас це дуже зручно: не треба за доставку платити, а головне — можна не боятися, що обдурять, в разі чого можна прийти в магазин і подивитися продавцеві в очі. Думаю, що і мешканцям нашого ОСББ сервіс буде корисний.

Найближчим часом ОСББ по вулиці Маміна-Сибіряка 36, також планує замінити 48 ламп на сходових клітина і встановити 12 енергозберігаючих світильників на під'їздах.

Крім освітлення, представники ОСББ цікавилися заміною зношених мереж і комунікацій, зокрема труб у підвалах будинків і застарілої електромережі. На такі заходи теплий кредит не візьмеш, а допомоги міської влади на всіх може і не вистачити, та й чекати доведеться досить довго.

Для реалізації таких заходів прекрасно підійде Енергодопомога. За допомогою нашого сервісу ви зможете придбати якісні товари у перевірених продавців за найнижчими цінами в місті. Завітайте до нашого каталогу і переконайтеся в цьому самі.


Лампи зі знижкою 41% надав наш партнер — магазин Електроопт.

  ОСББ, Електроопт