Енергодопомога | Частина ІІ «Як ми партнерів шукали»

Частина ІІ «Як ми партнерів шукали»

1 листопада 2017 ❘   762

dc5ac9013dd0fc87a73b552874f2b4b2.png

У першій частині ми розповіли, як нам прийшла ідея трансформації Енергодопомоги в сервіс спільних покупок енергозберігаючих товарів.

У цій частині ми розповімо, як перевіряли нашу ідею серед продавців, адже без їхньої участі нам просто нічого було б продавати.

Із самого початку метою Енергодопомоги було об'єднання роздрібних магазинів з різних міст України в партнерську мережу — це б дозволило покупцям купувати товари та послуги у власних містах і додатково економити на доставці. Почати, звісно, вирішили з рідного міста — Маріуполя.

Ми провели «холодну розсилку» — розіслали листи з пропозиціями про співпрацю в 10 абсолютно незнайомих різнопрофільних магазинів міста. Дивно, але на нашу пропозицію відгукнулися відразу два магазини! Будь-який маркетолог підтвердить, що ефективність в 20% при «холодній розсилці» — це просто видатний результат, а значить наша ідея сподобалася продавцям.

Отож, нашими першими партнерами стали магазини «Тепломанія» і «Електроопт». Щоб наші майбутні покупці почували себе більш впевнено, ми попросили наших партнерів трохи розповісти про себе і взяли у них невеликі інтерв'ю. Вважаємо, Вам буде цікаво їх почитати (інтерв'ю «Тепломанія» і «Електроопта»).

Мережа почала створюватися)

Магазин «Тепломанія» запропонував опалювальне і теплотехнічне обладнання, а «Електроопт» розпочав продаж енергозберігаючих ламп, електрообладнання, приладів захисту та обліку електроенергії.

На даний момент у нас представлений асортимент найпопулярніших (на думку продавців) товарів.Бойлери Atlantic O`Pro і Steatite з цінами на 200-400 грн нижче, ніж в інтернет-магазинах. Котли Ariston Clas X, BOSCH, Protherm дешевше на 500-1200 грн. А якщо Ви з Маріуполя, то можете заощадити ще й 100-200 грн на доставці.

При покупці LED-ламп на нашому сайті можна заощадити по 10-20 грн на кожній лампі. При цьому, не важливо скільки ламп Ви купуєте за один раз, 1 або 20 штук, — знижка все одно буде максимальною! Переваги нашого сервісу вже встигли оцінити ОСББ «Орбіта» і «Сибіряк-36», заощадивши на покупці ламп близько 3000 грн!

Неодмінно слід зазначити, що всі товари на Енергодопомозі мають офіційну гарантію від виробника. А наші продавці з радістю нададуть додаткову інформацію про представлені на сайті товари.

Як уже зазначалося, на сайті представлені найбільш «ходові», на думку продавців, товари. Однак, цей список може бути розширено. Якщо покупець хоче придбати якийсь певний товар, він може у відгуках на сторінці магазину запитати про нього продавця. Якщо такий товар є в наявності, продавець з радістю викладе його для покупки на нашому сайті.

Крім розширення товарної лінійки діючих продавців, ми постійно працюємо над залученням інших магазинів. На цьому фронті у нас теж є певні успіхи. На даний момент завершуються переговори з продавцями опалювального обладнання «TIVA-Україна» (Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області) та «Теплотека» (м.Харків), а також маріупольською філією компанії «Світеп» - представником віконних систем REHAU. Слідкуйте за новинами аби не пропустити надходження товарів від наших нових партнерів.

Ми завжди відкриті для співробітництва! Якщо у Вас є магазин і Ви хочете спробувати новий спосіб продажу, ми будемо раді бачити Вас в рядах наших партнерів. Це, між іншим, не буде коштувати Вам ані копійки. Детальніше про співпрацю можна прочитати за посиланням.

Ось так енергозберігаючі товари і потрапляють на полиці Енергодопомоги.

В наступній частині ми розповімо, як створили майже ідеальну систему спільних покупок.

  історії успіху